čtvrtek 28. prosince 2017

CHRISTMAS SLOW MORNINGS


Moc si užívám tahle pomalá vánoční sváteční rána. Nikam se nemusím hnát, sleduju pohádky v pyžamu, uvařím si voňavou kávu a k tomu uzobávám sladkosti. Ale všeho střídmě :-) Ty dva dny obžerství mi bohatě stačily, tak musím trochu kompenzovat ten kalorický příval ze sladkostí pohybem. Nemusím si tak dávat, alespoň novoroční předsevzetí, že se budu více hýbat a v lednu nepoletím s dalším milionem lidí do fitka :o). Nejlepším fitkem je stejně příroda. 

Dokonce jsem místo procházky vyběhla i na Štědrý den před večeří. Do sluchátek jsem si pustila vánoční playlist (do té doby jsem nevěděla, že se na to dá běhat :o)). Ale páni, ten pocit, když jsem přiběhla s promrznutými tvářemi a vánočně naladěná, byl k nezaplacení.
3 komentáře

  1. Není nad pohodové ráno s šálkem kávy. Mám to také ráda. Za běh máš můj obdiv, já se nemůžu přinutit k nějaké aktivitě.

    OdpovědětVymazat
  2. Nadherna atmosfera na fotkach...Sice sjem take jednou vybehla, ale predsevzeti behat vice se nevyhnu:-). Hezke dny. M.

    OdpovědětVymazat
  3. My sme sa vianočne naladili v kostole pred večerou, ale takáto prechádzka s Xmas playlistom znie tiež fajn. Všetko dobré do r.2018. Je to krásny blog. Jolana z yellowhouseideas.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

Děkuji za zastavení se na blogu a za všechny komentáře. Těším se na vás. Alča ♥

© Chez Alena. Design by FCD.