pondělí 16. listopadu 2015

PODZIMNÍ VEČERY


Dnes byl den jak malovaný, 14 stupňů a sluníčko, jako na jaře. Ani by mě ve snu nenapadlo, že po včerejším silném větru a zataženém dni by se mohl dnešní den takto vydařit. Víkend jsem pojala ve znamení menšího úklidu (rozuměj úklid ve skříňkách - hlavně skládání klubíček, které mám snad všude kam se podívám :)) a postupném probírání adventních a vánočních ozdob. Musím přece zjistit, co jsem vlastně kam schovala, jinak jsem schopná vše nakoupit znovu.

Stmívá se čím dál dřív ... pro mě je to příležitost zapálit svíčky. Svícnů mám hodně, nějak jsem jimi posedlá. A kdybych mohla lanterniček a lampiček bych měla několik desítek, ale musím se krotit a ovládat. Ale kde můžu, svíčky zapálím. K mým velkým snům patří krb, ale na ten si musím zatím nechat zajít chuť... Minulý týden jsem si udělala radost, podařilo se mi v Kika sehnat kovový tác ... bylo to takové coup de coeur, láska na první pohled :)
Háčkovaná dečka v tmavě šedé barvě se k němu dokonale hodí, stejně jako svícny od TineKHome, modřínová větvička z lesa a své tvoření jsem musela zakončit šálkem cappuccina z hrnečku TineKHome (snad mi odpustíte, že to není hrneček na cappuccino). A můj oblíbený sametově černý polštářek, tak ten je z FF Home. Poslední dobou se stále přesvědčuji o tom, že v jednoduchosti je krása a snažím se to proto dodržovat. Méně je někdy více.

Přeji krásné pondělí a zítřejší sváteční den si užijte.

Alča4 komentáře

 1. Nádherný blog! Nemôžem sa vynadívať, určite sa inšpirujem nejakým receptom. Martina

  OdpovědětVymazat
 2. Alčo, moc hezké fotečky a předměty - ten tác je parádní! Hezký volný den přeji Maru, také posedlá světýlky ...

  OdpovědětVymazat
 3. Ali, moc hezké dekorování a ta háčkovaná dečka k tomu krásně ladí, přemýšlím o něčem podobném, jen v bílém, příjemný sváteční den,
  Marcela

  OdpovědětVymazat
 4. Alenko, vykouzlila si moc krásné, elegantní zátiší, líbí se mi!
  A ty lucerničky, taky bych si mohla otevřít obchod :o)
  Hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat

Děkuji za zastavení se na blogu a za všechny komentáře. Těším se na vás. Alča ♥

© Chez Alena. Design by FCD.